In Memoriam

Jo Smeets.

Jo was erelid en jarenlang bestuurslid en een zeer betrokken Rios-volger. Vaak werd er een beroep op zijn technische vaardigheden gedaan en door zijn aandachtige en zachtaardige persoonlijkheid was hij een zeer geliefd persoon binnen onze vereniging. Jo overleed op 17 juli en is 79 jaar geworden.

 


Lei Verkooyen ( op de foto staand 2e van links )   

Lei maakte deel uit van het Rios`31 kampioensteam van 1965. Hij was een vaste waarde in de defensie en speelde meestal rechtsback. Na zijn actieve loopbaan is Lei enkele jaren trainer geweest bij onder meer s.v. Dieteren en v.v. Stevensweert.
Hij overleed op zondag 28 juni op 78 jarige leeftijd in Zorgcentrum De Egthe.

Har Cremers overleed woensdag 24 juni op 78 jarige leeftijd in hospice “Mariaveld” te Susteren onze
Har was oud-speler en meer dan 65 jaar lid en erelid van Rios`31 en volgde zijn club van een afstand maar met grote interesse. Hij was dan ook een steevaste bezoeker van de algemene ledenvergaderingen waar hij zijn stem meermaals liet horen.


Sjra Vergoossen is op maandag 22 juni op 76-jarige leeftijd overleden. Sjra was oud-speler erelid en begunstiger ruim 63 jaar lid van onze vereniging en een trouw volger van het wel en wee bij Rios`31.

Wij wensen de families veel sterkte bij het verwerken van het verlies van hun dierbaren.

Bestuur Rios`31